O nas

Sprawdź dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę!

Accountant working at office

1. Doświadczenie

Nasze biuro zostało założone w 1995 roku – dzięki czemu zgromadziliśmy liczne grono zadowolonych Klientów. Możemy pochwalić się faktem, że nadal prowadzimy księgowość paru firmom nieprzerwanie od 1997 roku!
Do każdego problemu Klienta podchodzimy indywidualnie, traktując go z taką samą powagą, jak własny. Interesy naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego zbudowaliśmy długotrwałe relacje.

Adult asian woman working on payment bills accounting summary da

2. Skala działania

Ze względu na dużą liczbę Klientów, jak również długi okres działalności, zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w wielu obszarach działalności gospodarczej, od małych firm prowadzonych przez osoby fizyczne, do spółek prawa handlowego oraz przedstawicielstw dużych firm handlowych prowadzących księgi rachunkowe.
Meeting of accountants

3. Profesjonalna kadra

Nasza firma składa się z 9 księgowych i wykwalifkowanej kadrowej. Najdłużej zatrudniony fachowiec w naszym biurze jest z nami niezmiennie od 2000 roku! Każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna.  Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, by doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, co przekłada się na zdecydowanie najniższy podatek!

Remote Accounting Finance Jobs. Online Accounting Solution. Candid portrait of female accountant

4. Dostarczamy nowoczesne oprogramowanie

Pracujemy na różnych aplikacjach ksiegowych, korzystając min. z programu Fakt, który poprzez udostepnione kanały daje naszym klientom możliwość wprowadzania i podglądania dokumentów,
dodatkowo wdrożylismy system elektronicznego obiegu dokumentów usprawniajc pracę i kontakt z klientami, a dzięki korzystaniu z bezpłatnego dostępu do sytemu fakturującego udostepnianego przez biuro można lepiej i łatwiej zarządzać finansami w swojej firmie!

Professional executive Business colleague team working and analyzing with new project of accounting

5. Kompleksowa obsługa

Wszystko w jednym miejscu:
Księgowość + kadry/płace + finanse + dotacje unijne + obsługa prawna
U nas możesz ułatwić sobie zarządzanie firmą poprzez otrzymanie finansowania swoich inwestycji oraz dodatkowe wsparciee prawne. Bez angażowania Państwa pomożemy otrzymać kredyt czy leasing. Udostepniamy takie pakiety usług jak:
businessman-accountant-working-analyzing-and-calculating-expense-financial-annual-financial-report.jpg

Misja

Wspólne cele

Naszym celem są działania, które pomagają przedsiębiorczym ludziom w realizowaniu ich celów.

Wspólny rozwój

Pomagamy stabilnie rozwijać biznesy naszych klientów, równocześnie rozwijająć i doskonaląc nasze biuro.

Ty działasz, my rozliczamy

Naszym celem jest, aby klienci, którzy nam zaufali, mogli spokojnie poświęcić całą energię na rozwijanie swojego biznesu.

Wybór formy opodatkowania: uproszczona, osoba fizyczna

Wzór dokumentu do pobrania

Subskrypcja

Chcesz być informowany o nowościach i zmianach w dokumentacji i przepisach? Dopisz się do naszego newslettera.